Kui Teie sooviks on leida majutus Otepääl või Otepää lähedal Lõuna-Eestis, siis olete just õigel veebilehel. Lahendame Teie mure kiiresti ja kvaliteetselt. Võtke meiega ühendust ja broneerige endale tuba või korter.

Meie külalistemaja asub Lõuna-Eestis, Põlvamaal kauni ja rohelise Kanepi aleviku südames, vallamaja vahetus läheduses. Külalistemaja on rajatud endisesse telefonikeskjaama, kust sai ja saab ka täna ühenduse muu maailmaga terve Lõuna-Eesti. Tänu sellele on kogu majas side-ja televisiooniühendused kiired ja korralikud, sest meile tuleb ühendus läbi valguskaabli. Maja ees ja kõrval on korralik parkla, kuni 20-le autole. Bussijaam, kool, kirik ja kauplused on vaid kiviviske kaugusel.

Majas on väike hostel  ja kaks eraldi korterit. Pakume öömaja 20-le külastajale ja lisavooditega kuni 30-le. Soovijad saavad nautida meie puuküttega sauna. Meie külalistemajas on ka kohvik, kust saab maitsva hommikusöögi, mille maksumus on hinnas. Loomulikult saab tellida korraliku lõuna või õhtusöögi. Samuti pakume catering teenust ja katame oma majas peo- ja peielauad.

Kanepi asub mitmete teede ristumiskohas-meilt on Võrru 23, Otepääle 19, Põlvasse 23, Antslasse 28 ja Tartusse 51 kilomeetrit. Ümbruskonnas on mitmeid kauneid järvi ja hunnitu loodus. Matkajale, või lihtsalt kauni looduse nautijale pole paremat valikut. Jahimeestele ja kalameestele on see lausa paradiis. Ümbruskonnas on mitmed matkarajad, mis on väga erineva pikkuse ja raskusastmega. Otepää suusakeskuse ja Kääriku suusarajad on kõigest 10-15min. autosõidu kaugusel.

Pakume ööbimisvõimalust 20-25 külalisele. Hoones on väike, 8-kohaline hostel, kus on kaks 2-st ja üks 4-ne tuba. Hostelis on ühine köök ja kaasaegsed pesemisvõimalused.

Maja II korrusel on kaks külaliskorterit. Üks kahe magamistoa- ja köök-elutoaga 4-5-le inimesele ja teine kolme magamistoa- ja köök-elutoaga 8-le inimesele. Suuremas korteris on ka lastenurk, kus pere pisemad saavad omaette mängida.

Eriti nõudlikule kliendile on pakkuda minisviit, kus on lai kahekohaline magamisase, kohvinurk ja omaette san.sõlm koos dušiga.

Meil on ka väike saunamaja, kus on olemas avar köök, puuküttekerisega saun, dušš ja kaks kahekohalist magamistuba. Saunamaja külastajatele on sauna kasutamine hinna sees. Külalistemajas ja saunamajas on tasuta wifi ja puhkeruumides LCD telerid. Otse loomulikult on voodipesu, käterätikud-saunalinad ja pesemisvahendid hinna sees.